Městská knihovna Č. Třebová: Smetanova 173, 560 02 Česká Třebová
  • +420 732 756 827

Popis služby Výdejové okénko

Služba "Výdejové okénko" je určena registrovaným uživatelům knihovny s platnou registrací po dobu jejího uzavření pro veřejnost. Vyberte si požadované knihy pohodlně z domova v našem katalogu. My je připravíme a načteme jako výpůjčky do vašeho čtenářského účtu. Jakmile bude vše nachystané, dáme vám vědět SMS zprávou, ve které bude i číslo balíčku, které je potřeba k jeho vyzvenutí.
Objednávku si pak můžete vyzvednout při dodržení všech platných bezpečnostních nařízení (zakryté dýchací cesty, rozestup 2 m atd. ) v určené dny a hodiny. Za službu se neplatí žádný poplatek.
Podle nařízení vlády není možné provádět objednávky na místě výdeje. Objednávky proveďte online nebo telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Popis a podmínky služby:

• Knihu (knihy) musíme mít v našem fondu. Toto si prosím ověřte v našem katalogu.

• Objednat lze pouze nepůjčené tituly z libovolného oddělení, v katalogu je u nich uvedeno "Dostupné"

• Musíte mít platnou registraci v naší knihovně, tj. máte uhrazený registrační poplatek.
  • Tuto službu nemohou využít čtenáři, kteří mají neuhrazené pohledávky nebo nevrácené tituly po termínu.

• Vámi vyplněné osobní údaje slouží k tomu, abychom mohli vyřídit váš požadavek a případně vás kontaktovat kvůli doplňujícím informacím.
    Údaje uchováme po dobu maximálně 3 měsíců pro případ reklamací, tedy na základě našeho oprávněného zájmu.
  • Výdej je možný po obdržení SMS zprávy s číslem objednávky:
    • Smetanova: pondělí až čtvrtek 8:00–18:00, pátek 8:00–13:00 hodin
    • Parník: středa 13:0018:00 hodin

Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Kontaktní údaje a informace o dodání

Do polí vepište kontaktní informace a informace o termínu a dodací adrese.

Objednávka

Do polí vepište informace o požadovaných titulech. Název a autor je nutné minimum, abychom mohli titul rychle najít a připravit.

Více o Knížkohraní s Edou se dozvíte zde.

Městská knihovna Česká Třebová 2006 - 2021 | Adresa: Smetanova 173, Česká Třebová, 560 02 | Telefon: 732 756 827, pobočka Parník: Telefon: 605 125 323
IČO: 709 57 177 | Evidenční číslo MK ČR: 1403/2002 | Datová schránka: mkpk4h2
Všechny texty pod licencí: Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní (CC BY-NC-SA 4.0)