Březnové akce pro teneagery

ikona brezencelý měsíc březen, oddělení TeenSpace

Zapař si s knihovnicí
1., 8., 15., 22. a 29. března (čtvrtek), 14–18 hodin, Teenspace
Přijď zapařit s knihovnicí nové hry na X-boxu např. Just dance 2018, LEGO Marvel, Snoopy's, LEGO The Hobbit, Adenture Time. Těší se na Vás knihovnice Adéla.

Offline day – odpoledne plné deskových her a zábavy
5. a 19. března (pondělí), 12:30–18 hodin, Teenspace
Vypneme compy, X-box, mobily, Wi-Fi a zahrajeme si různé deskové hry, např. Bang a jeho rozšíření, Uno, Ubongo, Monopoly a spoustu dalších her, u kterých si budeme povídat a užijeme si společně odpoledne. Můžeš přinést i svou oblíbenou hru z domu a naučit ji hrát ostatní.

Team battle: 1, 2 SWITCH
12. března (pondělí), 13–18 hodin, Teenspace
Chceš si dát Teamový battle v Nintendu Switch? Že nevíš, co Tě čeká? Tak přijď a uvidíš.
Těší se na Tebe knihovnice Adéla.

Robokroužek
7., 14., 21. a 28. března (středa), 15–17 hodin, Teenspace
Postav a naprogramuj si svého robota s týmem. Oblíbený ROBO kroužek pokračuje, vždy každou středu.

Hravé záložky do knížky
26. března (pondělí), 14–18 hodin, Teenspace
Březen je měsíc čtenářů, tak si společně vyrobíme záložky do knížky. Materiál zajištěn.
Bude se na Tebe těšit knihovnice Adéla.