Květnové akce pro teneagery

TeenSpacecelý měsíc květen, oddělení TeenSpace

Zapař si s knihovnicí
3., 10., 17., 24. a 31. května (čtvrtek) 14–18 hod., Teenspace
Přijď zapařit s knihovnicí nové hry na X-boxu, např. Just dance 2018, LEGO Marvel, Snoopy's, LEGO The Hobbit, Adenture Time. Těší se na Vás knihovnice Adéla.

Offline day – odpoledne plné deskových her a zábavy
14. května (pondělí) 12:30–18 hod., Teenspace
Vypneme compy, X-box, mobily, Wi-Fi a zahrajeme si různé deskové hry, např. Bang a jeho rozšíření, Uno, Ubongo, Monopoly a spoustu dalších her, u kterých si budeme povídat a užijeme si společně odpoledne. Můžeš přinést i svou oblíbenou hru z domu a naučit ji hrát ostatní.

Internetový den
21. května (pondělí) 14–18 hod., Teenspace
Trávíš rád/a volný čas na internetu nebo při hraní na X-boxu? Přijď do knihovny a dostaneš 30 minut na pc či X-box navíc. :) Budeme se těšit.

Robokroužek
2., 9., 16., 23. a 30. května (středa) 15–17 hod., Teenspace
Postav a naprogramuj si robota se svým týmem. Oblíbený ROBO kroužek pokračuje. Těšíme se na tebe vždy ve středu. Více info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přijď si zahrát BINGO!
28. května (pondělí) 15–18 hod., Teenspace
Už jsi někdy hrál/a Bingo? Ne? Tak využij příležitost a přijď si zahrát na Teenspace o zajímavé ceny. Těší se na Tebe knihovnice Adéla.

Plakat akce TeenSpace 05/2018