Biblioweb 2006

Letos jsme se poprvé zůčastnili soutěže Biblioweb (soutěž o nejlepší knihovnický web).
V kategorii, ve které hlasovala široká veřejnost se nám podařilo zvítězit a získat tak prvenství mezi 37 přihlášenými knihovnami. Zároveò jsme se umístili na třetím místě v kategorii knihoven v městech od 15ti do 35ti tisíc obyvatel.
V pondělí 3. dubna se zůčastníme slavnostního předání cen, za účasti ministryně informatiky Ing. Dany Bérové. Oceněné knihovny (a tím i naši čtenáři Wink) získají roční přístup do databáze COTO.JE.

Blahopřejeme tímto Městské knihovně Ústí nad Orlicí za vítežství a Městské knihovně Litvínov za druhé místo v naší kategorii. Všem, kteří nám dali hlas děkujeme a bereme to jako výzvu k dalšímu zlepšování webu. Budeme také rádi pokud nám napíšete co Vám schází, co byste rádi přidali či změnili.
Pokud máte zájem o podrobné informace o výsledcích najdete je zde .