Čtenářský průkaz v telefonu

Přeneste si svůj čtenářský průkaz do chytrého telefonu

Pokud již nechcete mít peněženku plnou různých členských a slevových karet, můžete využít některou z aplikací, které umožňují jejich přenesení do chytrého telefonu. Nyní tuto možnost nabízíme i pro naše čtenáře.

• Služba je poskytována zdarma všem čtenářům s platnou registrací.
  • Služba je dostupná na všech odděleních.
  • Podmínkou je vlastnictví originálního a platného průkazu do Městské knihovna Česká Třebová.
  • V současné době podporujeme aplikaci Stocard, která je dostupná zdarma na GooglePlay nebo Apple AppStore
  • Z důvodu bezproblémového obsloužení a zamezení podvodům není možné akceptovat jiné, než námi vyzkoušené aplikace nebo dokonce pouhou fotografii karty.
  • Průkazka do knihovny není slevová karta a je nepřenosná. Knihovna si vyhrazuje právo požadovat, v odůvodněných případech po čtenáři doklad umožňující jednoznačné ověření totožnosti.

QR kód ke stažení aplikace pro Android

QR kód aplikace pro Android

QR kód ke stažení aplikace pro iOS

QR kód aplikace pro iOS

Výhody pro naše uživatele

• není nutné nosit s sebou plastový čtenářský průkaz
  • už nikdy nezapomenete svůj čtenářský průkaz doma nebo v knihovně (pokud nosíte u sebe svůj telefon)
  • průkaz do knihovny na jednom místě s klubovými a slevovými kartami
  • volitelně lze ochránit přístup k vašim kartám v telefon heslem nebo biometrickým údajem (pokud váš telefon podporuje: otisk prstu, detekce obličeje atp.)

Podrobnější informace o službě vám sdělí pan Michal Denár. Po předchozí dohodě je možné předvést celý proces přenesení čtenářského průkazu do chytrého telefonu. Zájemci pište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo si sjednejte schůzku.

7 kroků k přenesení čtenářského průkazu do aplikace