Seznam doporučené literatury pro školy na míru

Každá dětská generace může číst jiné knížky

Hoši od bobří řeky, Volání divočiny, Babička... Možná jste si právě s nostalgií vzpomněli na své dětství. Ale každý rok vychází stovky nových knih pro děti, které svým jazykem a tématy více odpovídají současné době. Dětem se snáze čtou, lépe se s hlavními hrdiny ztotožní a četba je o to více baví. Pomůžeme vám vytvořit seznam doporučené literatury na míru pro školní třídu či probírané téma. Na míru potřeb každého školního kolektivu, podle parametrů od pedagoga.
Obraťte se na nás se svými požadavky a my vám rádi a nezávazně doporučíme knihy, které se budou hodit k danému tématu.

Ilustrační fotografie: několik dětských knih

Kde nás najdete

Hlavní budovu knihovny najdete na Smetanově ulici číslo 173. V budově sídlíme společné s Moneta Bank. Přístup je možný buď z ulice Riegrova nebo z Nového náměstí. Pokud používáte navigaci GPS: pozice knihovny je 49°54'8.15"N,16°26'37.67"E.
Parkování:
 je možné na místech před bankou. S parkovací kartou také na parkovišti u knihovny.
Interaktivní mapa Vám umožní libovolně si měnit zvětšení či výřez mapy.

Pobočka Parník je na Ústecké ulici číslo 161. Pokud používáte navigaci GPS: pozice pobočky Parník je 49°55'3.29"N,16°26'17.78"E.
Parkování: je možné v ulici na Drahách
Interaktivní mapa Vám umožní libovolně si měnit zvětšení či výřez mapy.