Českotřebovský zpravodaj

Od července 2016 do prosince 2019 vydávalo město Česká Třebová ve spolupráci s Městskou knihovnou Česká Třebová informační měsíčník pro občany města – Českotřebovské noviny.
Dne 9. prosince 2019 zastupitelé města schválili fúzi Českotřebovských novin a Českotřebovského zpravodaje. Byla odsouhlasena změna názvu na Českotřebovský zpravodaj a další.

Českotřebovský zpravodaj je doručován zdarma Českou poštou poslední pracovní dny v měsíci do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná. Zpravodaj vychází v nákladu 7 450 kusů.

Kontakt na redakci zpravodaje:
Odpovědná osoba: Mgr. Hana Sychrová
Telefon: +420 737 525 001
Kancelář redakce: Městská knihovna, Smetanova 173, Česká Třebová 560 02, 1. patro
Další informace a elektronickou verzi naleznete na informačním webu.

Logo Českotřebovského zpravodaje
Cílem periodika je předávat občanům informace o dění ve městě Česká Třebová, z městského úřadu a od místních organizací nejen v oblasti kultury, školství, volného času a sportu. Součástí je přehled plánovaných událostí v daném měsíci, tzv. kalendář akcí.