Městská knihovna Č. Třebová: Smetanova 173, 560 02 Česká Třebová
  • +420 732 756 827
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Knižní klubíčko


Komunikace a předčítání dětem již od kojeneckého věku vede k větší představivosti, bohatší slovní zásobě a lepší gramotnosti v pozdějším věku. Knižní klubíčko je tu pro rodiče, které zajímá, co číst dětem od narození až do věku 4 let. Nebo hledají nápady na hry a říkanky či se chtějí seznámit s novými lidmi.

Knižní klubíčko se koná 2x měsíčně, obvykle poslední středu v měsíci od 10 hodin na oddělení pro děti. Vstupné se neplatí. Pro rodiče menších dětí je k dispozici přebalovací pult.

Akce se koná v návaznosti na projekt S knížkou do života (Bookstart). V rámci projektu S knížkou do života dáváme malým občánkům České Třebové registraci do knihovny zdarma. Stačí se přihlásit na Vítání občánků, které pořádá Městský úřad Česká Třebová. Dostanete od nás v deskách certifikát k registraci miminka, předčítánky i nabídku knížek pro společné čtení, a informaci, kdy se v knihovně koná další Knižní klubíčko.

Knižní klubíčko je projekt, který podporuje setkávání rodičů, dětí a trávení společného času. Objevujte krásu příběhu, pěstujte fantazii, zažívejte radost i poučení.

Image