Městská knihovna Č. Třebová: Smetanova 173, 560 02 Česká Třebová
  • +420 732 756 827
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Knížkohraní s Edou


Co je Knížkohraní s Edou?

Knížkohraní s Edou jsme vymysleli a vytvořili pro děti ve věku 3–6 let a jejich rodiče. Cílem tohoto projektu je podpora čtenářství a rozvíjení pozitivního vztahu ke knihám od útlého věku.

Úkoly v Knížkohraní s Edou jsme sestavili tak, aby po celý rok rozvíjely osobnost dítěte předškolního věku. Podporují rozvoj předčtenářské gramotnosti, zábavnou formou rozvíjí slovní zásobu dětí, jejich fantazii a představivost, motoriku, pozornost, zrakové a sluchové vnímání a další.

Děti při plnění všech aktivit získávají nové informace a dovednosti. Po přečtení knih souvisejících s tématem a dle vlastního výběru, splnění zadaných úkolů a nasbírání alespoň 3 razítek z akcí v průběhu celého roku se můžete v knihovně těšit na krásnou odměnu z projektu Bookstart pro starší děti.

Sada obsahuje knihu Chvilka pro pohádku, pexetrio, jedno číslo časopisu Puntík, Průvodce komiksem, a to vše v krásném sáčku na záda.

Cena Knížkohraní s Edou je pouze 80 Kč.

Jak pořídíte pracovní sešit Knížkohraní s Edou?

Vzhledem k probíhající epidemii Covid-19 a z toho vycházejících opatření je knihovna nyní pro veřejnost uzavřena. Pracovní sešit si můžete objednat spolu s knihami (audioknihami nebo deskovkami) v rámci bezkontaktního rozvozu. Vše přivezeme ve zvoleném termínu až k vám domů a můžete začít s dětmi objevovat kouzla a příběhy skryté za písmeny.

Obálka pracovní sešitu Knížkohraní s Edou

Reportáž OIK TV o Knížkohraní s Edou

Inspirace ke čtení na celý rok

Kliknutím na jednotlivá tlačítka si zobrazíte seznamy titulů pro každý měsíc v roce.

Prohlédněte si, jak pracovní sešit vypadá

Kliknutím na šipku se přesunete na další obrázek.

Logo s medvědem Edou

Městská knihovna Česká Třebová 2006 - 2021 | Adresa: Smetanova 173, Česká Třebová, 560 02 | Telefon: 732 756 827, pobočka Parník: Telefon: 605 125 323
IČO: 709 57 177 | Evidenční číslo MK ČR: 1403/2002 | Datová schránka: mkpk4h2
Zásady ochrany osobních údajů | Cookies
Všechny texty pod licencí: Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní (CC BY-NC-SA 4.0)