Noc s Andersenem 2009

V naší knihovně měli malí účastníci o zábavu postaráno. Nejprve se každý představil a něco o sobě pověděl, při představování si děti házely v kroužku klubko vlny, z čehož se na konci vytvořila pavučinka. Poté na děti čekalo několik her: složily si puzzle, zahráli si maňáskové divadlo, vyrobily si na památku krásně malovaná trička, prošly se strašidelnou stezkou odvahy, zatancovaly si na pyžamovém bále a chatovaly s dětmi z ostatních knihoven. Na dobrou noc ještě potěšila menší čtenáře pohádka. Ale do pelíšků se malým čtenářům moc nechtělo, oči jim svítily a slovo únava ten večer nikdo neznal. V sobotu šly domů bohatší o nový zážitek a doufejme, že takových bude víc. V dnešní době se děti o knížky moc nezajímají, a raději vysedávají u počítačů a televizí, a proto Čtěme dětem a ved'me je ke knížkám !
Pokud si chcete prohlédnout fotografie můžete tak učinit v galerii.