Tvůrčí dílny 3P

Městská knihovna upozorňuje na změnu termínu Tvůrčích dílen 3P pro děti:  přesouvají se z 13. dubna na 27. dubna od 16:00 hod. na dětském oddělení.  (Pro seniory zůstává termín nezměněn 20. dubna od 16:00 hod.) Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Tvůrčí dílny 3P zaměřené na kognitivní rehabilitaci, cvičení koncentrace a rozvoje paměťových schopností, posilování sebeúcty doplněné jednoduchými rytmickými pohyby.
Vhodné pro:

• mladší školní děti jako prevence potíží s poruchami učení, pokračujeme schůzkou 27. dubna od 16:00 hod. dětské oddělení
Tvůrčí dílny vede lektorka trénování paměti Mgr. Lenka Velebná. Těšit se na setkání můžete pravidelně každý měsíc až do června. Do rozběhlého programu se mohou zařadit i nově příchozí.

Vstupné 30,- Kč. Předplatitelé UVČ 2010 zdarma.
Ikona PDFPlakát ke stažení